Breadcrumb

Kariéra ve společnosti Santen

Předvídejte budoucnost

Snažíme se chránit vzácný dar zraku a investujeme, abychom se stali přední oftalmologickou společností v regionu. Za posledních dvacet let jsme se rozšířili na více než 50 trhů v celé Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA), a hledáme ambiciózní a oddané lidi, kteří nám pomohou dosáhnout lepších výsledků u více pacientů. Pokud jste se v tomto našli, rádi se s vámi spojíme.

Je to pro nás výjimečná doba a rádi bychom, aby se její součástí stali i výjimeční lidé. Vlastně víc než jen součástí, rádi bychom váš talent využili k našemu růstu a na oplátku pomohli růst vám. Naši vizi převádí do reality právě zaměstnanci. To jejich vášeň, kreativita a odbornost každý den mění životy pacientů.

Pokud vás motivují nové příležitosti, jste připraveni na nové výzvy, věříte v odpovědné vedení podniku a zachováte si své hodnoty, můžete být perfektním kandidátem na jednu z pozic ve společnosti Santen. 

Naši zaměstnanci čelí zajímavým a náročným úkolům, které pomáhají rozšířit jejich výhled a urychlit vzrůst jejich kariéry. Pomocí celé řady funkcí a zkušeností pomáháme našim týmům rozvíjet jejich schopnosti a naplňovat jejich potenciál ve společném a podporujícím prostředí.