Breadcrumb

Staňte se naším partnerem

Podporujeme dlouhodobou a smysluplnou spolupráci

Proč se stát naším partnerem

Pro společnost Santen je dlouhodobá a smysluplná spolupráce klíčová. Jakožto středně velká farmaceutická společnost efektivně a ve spolupráci využíváme odborné znalosti inovativních partnerských společností, výzkumných ústavů a akademické obce. Tím zvyšujeme tempo a rozsah výzkumu a vývoje, což pacientům dává rychlejší přístup k léčbě.

Potřeba pacientů a spokojenost zákazníků pohání veškeré naše činnosti. Jedná se o pohotový, podnikatelský přístup. Ve všech ohledech usilujeme o zlepšení zdraví očí a zraku, od přizpůsobení produktu přes průkopnické vědecké bádání v souvislosti s léčbou až po řešení neuspokojených lékařských potřeb. 

Chápeme potřeby plátce i pacienta ohledně finanční dostupnosti v rámci ekonomie zdravotnictví, což se snažíme vyvážit s touhou po inovacích, které by pro pacienty byly přínosem.

Jakožto plně ucelená globální společnost nám naše špičková výzkumná a vývojová střediska, výrobní místa a prodejní a marketingové aktivity umožňují dodávat inovativní produkty, z čehož mohou těžit všichni naši partneři.