Breadcrumb

  1. Naše vize
  2. O společnosti Santen

O společnosti Santen

Santen Pharmaceutical je jednou z předních světových specializovaných farmaceutických společností zaměřených na oftalmologii, která byla založena v Japonsku před více než stoletím a nyní slouží pacientům po celém světě. Jsme lídrem na trhu oftalmologie v Japonsku. Na evropském trhu působíme od roku 1994 a těšíme se silnému růstu v regionu EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) i po celém světě. Věnujeme se zlepšení zdraví očí a zraku pacientů a zpřístupnění příznivých léčebných postupů pacientům i zdravotnickým systémům. Zaměřujeme se pouze na oftalmologii. V tomto specializovaném odvětví, ve kterém disponujeme rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi, jsme schopni posuzovat, reagovat a jednat rychle.

Díky zaměření na zrak máme obrovskou a jedinečnou příležitost zlepšit kvalitu života pacientů, a zároveň si udržet silnou a efektivní obchodní organizaci. Jak populace stárne, počet pacientů s potížemi, jako např. glaukom a poruchy sítnice, roste. Díky novým léčebným a diagnostickým metodám, které vznikají na základě vyvíjejících se technologií, rychle roste trh s očními léčivy na předpis. Potřeby pacientů v souvislosti oftalmologií jsou velké a neuspokojené. 

Naše hlavní činnost zahrnuje oční léčiva na předpis, která představují více než 80 % našich celosvětových čistých prodejů. Zajišťujeme také volně dostupné oční ošetření a zdravotnické prostředky i nutriční výrobky pro zdraví očí. V regionu EMEA jsme lídrem v léčbě glaukomu a suchého oka, což jsou oblasti, kde naše portfolio pokrývá každé stádium a typ nemoci. Rozšiřujeme také náš sortiment na oční infekce, alergie, spolu s prostředky na korekci zraku a chirurgickou léčbou glaukomu.